Náš příběh

Kdo jsme

Zabýváme se vývojem a výrobou převážně z luštěnin. Zkušenosti jsme sbírali po mnoho let, a to na začátku hlavně z oblasti zdravé výživy. Není nic důležitějšího, než vědět co člověka trápí a co nejčastěji řeší.

Proč luštěniny? Prvotní myšlenka na pochutiny z luštěnin se opírá o dva důležité faktory. Jde o narůstající nesnášenlivost lepku ve společnosti, a naopak snížený podíl konzumace luštěnin, přestože by v jídelníčku pro svůj vysoký obsah bílkovin, vlákniny a sacharidů neměly chybět. Dostupnost luštěnin v posledních letech velice stoupla a rozšířila se o nové, dříve neznámé druhy, ale povědomí je stále malé. To chceme změnit.

Naše vize

Všechno se netočí jen kolem výroby a prodeje. Je mnoho dalších velmi důležitých faktorů, na které by se firma měla zaměřovat. Jeden z nich je budování firemního teamu. Každý z našich zaměstnanců ví, že je potřebný a že jeden bez druhého by to nefungovalo. Ve firmě si vážíme každého člověka.

Další z našich priorit je podpora zdravého života. Zdraví je pro člověka důležité, a proto se snažíme v rámci propagace předávat informace, znalosti a zkušenosti z tohoto odvětví.

Na čem právě pracujeme

Po více jak 5 letech zkušeností s malovýrobou a prodejem bezlepkových potravin (krekrů), jsme vylepšili složení stávajících druhů, které budeme postupně přinášet na trh pod značkou Luskeeto. Také se připravujeme na výrobu zcela nové produktové řady, která nás posune k novým spotřebitelům. Obě řady budou zdravější a dostupnější než doposud.